Blog

sea-my21-gti-se-170-pac-db-action-5243-rgb

5 głównych zalet łodzi motorowych

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że łodzie motorowe z roku na rok zyskują sobie w Polsce coraz więcej miłośników. I nic w tym dziwnego! Poznaj 5 głównych zalet łodzi motorowych, przez które tak wiele osób traci dla nich głowę.

  1. Idealna na dłuższe i krótsze wyprawy

Wybranie się na rejs łodzią motorową nie wymaga wielu przygotowań. Masz wolne popołudnie? Możesz wybrać się na krótką wycieczkę. Silnik motorowy zapewni Ci odpowiednią prędkość, dzięki której szybko dotrzesz do celu. Nie oznacza to, że motorówka nie sprawdzi się przy dłuższych wyprawach, czy leniwym opływaniu interesującego Cię akwenu.

  1. Komfort, jak w hotelu

Nowoczesne motorówki są doskonale wyposażone. Pływając własną łodzią, możesz zapomnieć o wynajmowaniu pokoi hotelowych. Na większych jednostkach przygotujesz obiad, weźmiesz prysznic, a także ogrzejesz pomieszczenia podczas chłodnej nocy.

  1. Flauta nie popsuje Ci planów

Bezwietrzna pogoda to zmora dla użytkowników łodzi żaglowych. Łodzie motorowe umożliwiają pokonywanie akwenów bez względu na flautę – silnik zawsze zabierze Cię tam, dokąd chcesz. Jeśli lubisz spędzać czas na wodzie zgodnie z ułożonym wcześniej planem, łódź motorowa uniezależni Cię od kaprysów wiatru.

  1. Prowadzenie łodzi motorowej jest proste!

Zapewne widziałeś ogłoszenia o możliwości wynajęcia łodzi motorowej na wakacje, bez konieczności posiadania patentu. A może sam korzystałeś już z takiej usługi? Jest to niemożliwe w przypadku łodzi żaglowych. Sterowanie motorówką jest stosunkowo proste. Wystarczy krótkie przeszkolenie, by poradził sobie z tym zadaniem nawet amator. Łodzie motorowe ponadto wyposażane są w dodatkowe systemy ułatwiające ich prowadzenie i zwiększające bezpieczeństwo załogi.

  1. Możliwość spróbowania sportów wodnych

 

Motorówka gwarantuje, że w sezonie letnim nie będziesz się nudził. Poczuj się jak dziecko i sprawdź, ile radości może sprawić ciągnięcie pasażera w kole ratunkowym lub na popularnym „bananie”. A może nigdy nie próbowałeś nart wodnych? Motorówka otworzy Ci wiele nowych drzwi!

Dziewięć Włók 33A

83-021 Pruszcz Gdański

Telefon:

58 302 02 25

E-mail:

taurus@taurus.gda.pl

PR:

pr@taurus.gda.pl

GMBGMBGMBKATALOG