Wyposażenie jachtowe

„Wyposażenie jachtów... od tego wszystko się zaczęło”. To pasja poszukiwania i oferowania tego co najlepsze w branży morskiej… to pasja, która towarzyszy nam od wielu lat”

Taurus Sea Power

 

Oferujemy produkty wyposażenia jachtowego starannie wyselekcjonowanych producentów. Sięgamy po światowe standardy. Sprzedajemy trendy uznawane za niezawodne.  Nasze duże doświadczenie w odpowiednim doborze i montażu akcesoriów, to gwarancja otrzymania wysokiej jakości produktów i satysfakcji z użytkowania.  

wyposazenie

Znajdź wyposażenie

Sleipner_Screen_Backgrounds_3840x2160_6

Sleipner

Sleipner to światowej sławy firma technologiczna znana z produktów poprawiających bezpieczeństwo i komfort na łodziach o długości do 160 stóp. Rozwiązania oferowane przez firmę, od dawna stanowią punkt odniesienia dla branży żeglarskiej, zarówno w segmencie profesjonalnym, jak i rekreacyjnym.

Dziś możemy śmiało powiedzieć, że Twoja podróż morska zawsze będzie lepsza z rozwiązaniem Sleipner na pokładzie. Sukces nie przychodzi jednak z dnia na dzień.

 

Produkty marki Sleipner są wynikiem ponad stuletniej pasji do morza, entuzjazmu dla rzemiosła, ciągłego doskonalenia i staromodnej ciężkiej pracy.

Firma Sleipner rozpoczęła swoją działalność już w 1908 roku, a jej siedziba i fabryka  znajdują się we Fredrikstad w Norwegii od 1910 roku. Od samego początku Sleipner produkował głównie silniki znane ze swojej wyjątkowej niezawodności do łodzi rekreacyjnych i rybackich, a wielu żeglarzy zna markę z opowieści o morzu przekazywanych z pokolenia na pokolenie. To, co łączy te historie, to Sleipner zainstalowany w sercu łodzi.

 

Na początku lat 80-tych Sleipner skupiał się na rozwoju systemów sterów strumieniowych. Od tego czasu tworzenie rozwiązań, które pomagają żeglarzom opanować morskie żywioły - systemy sterowania, stabilizacji i pędniki - stanowi rdzeń działalności firmy.

Obecnie roczny obrót Sleipner Group wynosi około 500 milionów koron norweskich. Firma zatrudnia ponad 170 pracowników w siedzibie głównej w Norwegii oraz w oddziałach w Danii, Finlandii, Niemczech, Włoszech, Polsce, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Posiada również dystrybutorów na całym świecie, z ich siecią dealerów i personelu serwisowego, zapewniając lokalne wsparcie i wiedzę specjalistyczną.

Od stuleci Norwegia jest jednym z wiodących graczy na światowych oceanach i uznanym na arenie międzynarodowej producentem technologii morskich opartych na wiedzy. Sektor ten zatrudnia ponad 110 000 osób i stanowi ponad 10 procent norweskiego PKB. Będąc częścią tego sektora, Sleipner ma wyjątkowy dostęp do badań, know-how, kompetentnych ludzi i partnerów technologicznych.

 

Taurus Sea Power jest wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce.

Produkty w ofercie Sleipner:

  • stery strumieniowe
  • stabilizatory
  • windy kotwiczne
  • układy sterowania (hydraulika)

W przypadku zainteresowania ofertą, zapraszamy do kontaktu z opiekunem handlowym:

Skibski Stefan

Tel.: +48 503 739 110

stefan.skibski@taurus.gda.pl

Zapytaj o ofertę

Dziewięć Włók 33A

83-021 Pruszcz Gdański

Telefon:

58 302 02 25

E-mail:

taurus@taurus.gda.pl

PR:

pr@taurus.gda.pl

GMBGMBGMBKATALOG