Jobe

Inspirując do zabawy, poszukiwania przygód i tworzenia wspomnień, stwórz swój własny styl. Skorzystaj z bogatej i ekskluzywnej oferty akcesoriów światowych producentów, które nie są standardem w jednostkach pływających.

 

Zapewniamy, że docenisz intuicyjną obsługę urządzeń, perfekcyjne dopasowanie odzieży, idealne wzornictwo i niezawodność produktów.

Towables
misja

Odzież i sprzęt wodny

Jobe Sports to holenderski producent odzieży i sprzętu do uprawiania sportów i wypoczynku nad wodą. Firma obecna jest na światowym rynku od 1974 r.

 

Marka wykreowana została jako wspólnota, która odkrywa piękno sportów wodnych, oferuje doskonałą odzież i niezawodny sprzęt, zachęcając do aktywności wodnych. 

wizja

Misja

Misją JOBE jest popularyzowanie sportów wodnych.

 

Zespół tworzą młodzi i pełni pomysłów ludzie, którzy zarażają pozytywną energią, testując swoje produkty. Markę cechuje bardzo dobry styl oraz stosowanie produktów innowacyjnych i przyjaznych dla użytkowników oraz środowiska.

 

Szeroka oferta firmy znajduje wielu zwolenników na całym świecie.  

katalogi

Nieustanny rozwój

Jobe Sports nieustannie poszukuje rozwiązań pozwalających na utrzymanie mocnej pozycji, marki wyróżniającej się na rynku. Opierając się na opiniach sprzedawców i konsumentów Jobe projektuje i sprzedaje produkty, które odpowiadają zróżnicowanym potrzebom miłośników sportów wodnych. 

Zapytaj o ofertę

Dziewięć Włók 33A

83-021 Pruszcz Gdański

Telefon:

58 302 02 25

E-mail:

taurus@taurus.gda.pl

PR:

pr@taurus.gda.pl

GMBGMBGMBKATALOG