Silniki stacjonarne

Na polski rynek wprowadzamy nową jakośćw silnikach stacjonarnych opierając się na innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązaniach.

 

Silniki, które oferujemy cechuje bezawaryjna, efektywna i cicha praca, a także niskie zużycie paliwa oraz emisji spalin. Konstrukcja silników jest odpowiednia do jachtów żaglowych, motorówek i łodzi rekreacyjnych.

layer-81

Wyszukaj silnik

06_25_28_394_MGR00564

Silniki Yanmar

Yanmar Marine to producent silników z ponad 100-letnim doświadczeniem, który sprzedaje swoje produkty w ponad 130 krajach na świecie.  To firma, która jako pierwsza w historii w 1933 r. odniosła sukces w produkcji kompaktowego silnika wysokoprężnego. Yanmar umacnia swoją silną pozycję na światowym rynku w oparciu o pionierskie i innowacyjne rozwiązania, które implementowane są do silników Diesla.

 

Wykorzystując najnowsze technologie, Yanmar Marine produkuje nowoczesne silniki wysokoprężne, które znane ze swej niezawodności cieszą się ogromnym zaufaniem klientów.

Przejdź do strony
06_25_15_524__GBP7512

Yanmar

Oferujemy sprzedaż silników Diesla w szerokim zakresie mocy, od 9KM do aż 550KM. Proponujemy kilkadziesiąt modeli czterocylindrowych silników wysokoprężnych, które zapewniają wysoką moc i wydajność pracy, niską emisję spalin i efektywne zużycie paliwa.  

Taurus Sea Power jest wyłącznym dystrybutorem silników Yanmar w Polsce.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy dedykowaną stronę poświęconą marce Yanmar:

www.silnikiyanmar.pl

Zapytaj o ofertę

Dziewięć Włók 33A

83-021 Pruszcz Gdański

Telefon:

58 302 02 25

E-mail:

taurus@taurus.gda.pl

PR:

pr@taurus.gda.pl

GMBGMBGMBKATALOG