Silniki stacjonarne

Na polski rynek wprowadzamy nową jakośćw silnikach stacjonarnychopierając się na innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązaniach.

 

Silniki, które oferujemy cechuje bezawaryjna, efektywna i cicha praca, a także niskie zużycie paliwa oraz emisji spalin. Konstrukcja silników jest odpowiednia do jachtów żaglowych, motorówek i łodzi rekreacyjnych.

layer-81

Wyszukaj silnik

06_25_28_394_MGR00564

Silniki Yanmar

Yanmar Marine to producent silników z ponad 100-letnim doświadczeniem, który sprzedaje swoje produkty w ponad 130 krajach na świecie.  To firma, która jako pierwsza w historii w 1933 r. odniosła sukces w produkcji kompaktowego silnika wysokoprężnego. Yanmar umacnia swoją silną pozycję na światowym rynku w oparciu o pionierskie i innowacyjne rozwiązania, które implementowane są do silników Diesla.

 

Wykorzystując najnowsze technologie, Yanmar Marine produkujenowoczesne silniki wysokoprężne, które znane ze swej niezawodnościcieszą się ogromnym zaufaniem klientów.

Przejdź do strony
06_25_15_524__GBP7512

Yanmar

Oferujemy sprzedaż silnikówDiesla w szerokim zakresie mocy, od 9KM do aż 550KM. Proponujemy kilkadziesiąt modeli czterocylindrowychsilników wysokoprężnych, które zapewniają wysoką moc i wydajność pracy, niską emisję spalin i efektywne zużycie paliwa.  

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapytaj o ofertę

Dziewięć Włók 33A

83-021 Pruszcz Gdański

Telefon:

58 302 02 25

E-mail:

taurus@taurus.gda.pl

PR:

pr@taurus.gda.pl

GMBGMBGMBKATALOG