Wyposażenie jachtowe

„Wyposażenie jachtów... od tego wszystko się zaczęło”. To pasja poszukiwania i oferowania tego co najlepsze w branży morskiej… to pasja, która towarzyszy nam od wielu lat”

Taurus Sea Power

 

Oferujemy produkty wyposażenia jachtowego starannie wyselekcjonowanych producentów. Sięgamy po światowe standardy. Sprzedajemy trendy uznawane za niezawodne.  Nasze duże doświadczenie w odpowiednim doborze i montażu akcesoriów, to gwarancja otrzymania wysokiej jakości produktów i satysfakcji z użytkowania.  

wyposazenie

Znajdź wyposażenie

1jpg

Sionyx

W ofercie od marki SIONYX mamy:

  • przenośne kamery noktowizyjne AURORA
  • morską kamerę noktowizyjną NIGHTWAVE

Nightwave to morska kamera nawigacyjna do bardzo słabych warunków oświetleniowych, zbudowana jest ona w oparciu o opatentowaną przez SIONYX matrycę Black Silicon CMOS. Pozwala na wszystkich poziomach łatwo dostrzegać przeszkody i szczątki w bezksiężycowym świetle gwiazd bez białego światła lub drogich kamer termowizyjnych - bezpieczna nawigacja, unikanie kolizji i maksymalizacja czasu na wodzie. Stopień ochrony IP67 został stworzony do pracy w najtrudniejszych warunkach morskich. 

Elastyczne konfiguracje montażu i przesyłania strumieniowego wideo Nightwave umożliwiają zarówno bezproblemową integrację z urządzeniami wielofunkcyjnymi głównych marek, jak i opcję oglądania wideo na żywo na urządzeniu mobilnym - dzięki czemu możesz pewnie nawigować w ciemności z dowolnego statku z wyraźnym kolorowym cyfrowym widzeniem nocnym. 

Ważne właściwości:

  • <1 mlx czułość na bezksiężycowe światło gwiazd pozwala widzieć daleko poza ludzkim wzrokiem.
  • Stabilne pole widzenia 44º zwiększa świadomość sytuacyjną, aby dostrzec nieoczekiwane przeszkody, szczątki, znaczniki, statki i nie tylko.
  • Stopień ochrony IP67 chroni przed wodą, piaskiem, solą i pyłem. Oczyszczony suchym azotem, aby zapobiec parowaniu soczewek. Bezpiecznie korzystaj z Gwiezdnego Szlaku w niesprzyjających warunkach pogodowych. 
  •  Elastyczne opcje instalacji umożliwiają bezproblemową integrację z urządzeniami wielofunkcyjnymi głównych marek i przesyłanie strumieniowe wideo przez Wi-Fi do nowej aplikacji mobilnej SIONYX.

 

 

AURORA  to pierwsza na świecie cyfrowa kamera do widzenia w ciemności. Opatentowana technologia czujnika ultra niskiego poziomu oświetlenia umożliwia widzenie w pełnym kolorze przy świetle 0.002 LUX lub w warunkach prawie całkowitego braku światła gwiazd lub księżyca. Aurora to jedna z najbardziej zaawansowanych kamer wyposażona w zintegrowany kompas, GPS i akcelerometr.

W ofercie:

AURORA PRO - to flagowy, pełnokolorowy cyfrowy system noktowizyjny. PRO to produkt, obejmujący zarówno nową technologię czujników, jak i ulepszoną optykę, dając widzowi najbardziej zaawansowane możliwości cyfrowego widzenia w nocy. PRO działa najlepiej w najciemniejszych warunkach. Został zaprojektowany z myślą o ekstremalnych warunkach i ma wszystkie wspaniałe funkcje nagrywania i przesyłania strumieniowego, jak reszta linii Aurora.

CZARNA AURORA - Opracowano cyfrową kamerę noktowizyjną SIONYX Aurora Black w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na niedrogie noktowizory dla organów ścigania. Zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach, Aurora Black ma stopień wodoodporności IP67 i jest odporny na działanie żywiołów. Ciesz się kolorowym widzeniem w nocy w warunkach niemal bezksiężycowych gwiazd dzięki zupełnie nowej Aurora Black.

AURORA - SIONYX Aurora to pierwsza na świecie kolorowa cyfrowa kamera noktowizyjna. Nasza opatentowana technologia czujników o bardzo słabym oświetleniu umożliwia widzowi widzenie w pełnym kolorze w zakresie do 2 mililuxów lub w warunkach zbliżonych do bezksiężycowego oświetlenia gwiazd. Aurora to jeden z najbardziej zaawansowanych aparatów fotograficznych, który jest wyposażony w zintegrowany kompas, GPS i akcelerometr.

 

2Q9A2426_2000xsoinuxZrzut ekranu 2024-04-14 213457Zrzut ekranu 2024-04-14 2134272Q9A2548_2000x1jpg
Zapytaj o ofertę

Dziewięć Włók 33A

83-021 Pruszcz Gdański

Telefon:

58 302 02 25

E-mail:

taurus@taurus.gda.pl

PR:

pr@taurus.gda.pl

GMBGMBGMBKATALOG