Wyposażenie jachtowe

„Wyposażenie jachtów... od tego wszystko się zaczęło”. To pasja poszukiwania i oferowania tego co najlepsze w branży morskiej… to pasja, która towarzyszy nam od wielu lat”

Taurus Sea Power

 

Oferujemy produkty wyposażenia jachtowego starannie wyselekcjonowanych producentów. Sięgamy po światowe standardy. Sprzedajemy trendy uznawane za niezawodne.  Nasze duże doświadczenie w odpowiednim doborze i montażu akcesoriów, to gwarancja otrzymania wysokiej jakości produktów i satysfakcji z użytkowania.  

wyposazenie

Znajdź wyposażenie

Flood_Deck_Concept_1

Lumitec

Lumitec to rozpoznawalny na arenie międzynarodowej producent oświetlenia do łodzi i jachtów, który od lat cieszy się nieskazitelną reputacją wśród swoich klientów. Dewizą firmy jest sprzedaż produktów, która w swej formie stanowi zobowiązanie - zobowiązanie od producenta do nabywcy. Firma korzysta z najlepszych praktyk i innowacji rynkowych stawiając na doskonałość wykonania, rozwiązania wydajne i niezawodne. 

Lumitec to innowacyjna firma inżynieryjno-projektowa, która koncentruje się wyłącznie na rozwoju i produkcji wysokiej jakości oświetlenia LED do pracy w ekstremalnych warunkach. Jest pierwszą i jedyną firmą produkującą światła LED w Stanach Zjednoczonych, która oferuje 3-letnią gwarancję na całą linię naszych produktów oświetleniowych LED.

Oprawy LED projektowane są z dogłębnym zrozumieniem zastosowania każdego światła i środowiska użytkowania.  Wiedza ta  wykorzystywana jest w zespole wysoko wykwalifikowanych inżynierów i projektantów pracujących w najnowocześniejszym ośrodku badawczo-rozwojowym LED po to, aby dostarczać najnowocześniejsze i innowacyjne produkty, najlepszą w swojej klasie wydajność, wyjątkową niezawodność i niezrównaną jakość.

 

W ofercie posiadamy:

  • Moduły cyfrowego sterowania oświetleniem
  • Lampy zewnętrzne do oświetlania pokładu
  • Wewnętrzne lampy kabinowe
  • Lampy użytkowe
  • Oświetlenie nastrojowe/akcentowe
  • Lampy podwodne
  • Lampy podwodne montowane powierzchniowo
  • Lampy nawigacyjne I do oświtlania „mokrych powierzchni”
  • Oświetlenie doków i pomostów i marin

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z opiekunem handlowym:

Skibski Stefan
Tel.: +48 503 739 110
stefan.skibski@taurus.gda.pl

 

DSC_0207Exterior_Concept_1Rail2Deck_Lights_whiteMasterCraft_25MasterCraft_30.1AB_Boat_Sunset
Zapytaj o ofertę

Dziewięć Włók 33A

83-021 Pruszcz Gdański

Telefon:

58 302 02 25

E-mail:

taurus@taurus.gda.pl

PR:

pr@taurus.gda.pl

GMBGMBGMBKATALOG