Blog

sea-my21-gti-se-170-pac-db-action-5243-rgb

BRP, czyli kilka słów o skuterach Bombardier

BRP, czyli Bombardier Recreational Products, to kanadyjski koncern, który znany jest przede wszystkim z produkcji skuterów wodnych Sea-Doo oraz skuterów śnieżnych Ski-Doo. W obu przypadkach mamy do czynienia z pojazdami, cieszącymi się sporą renomą na rynku.

Skutery wodne Sea-Doo

BRP słynie z produkcji renomowanych i jednych z najbardziej docenianych skuterów wodnych. W ofercie producenta można znaleźć zarówno modele rekreacyjne, jak i użytkowe, dedykowane użytkownikom profesjonalnym oraz rekreacyjnym. To pojazdy wodne najchętniej wybierane przez miłośników sportu, w tym także aktywności ekstremalnych, a także wędkarzy czy ratowników.

Wodne skutery Bombardier wyróżniają się nieprzeciętnymi osiągami. Potężne, wydajne jednostki napędowe gwarantują moc i niezawodność w każdych okolicznościach. Modele RXP-X 300 są zaliczane do jednych z najmocniejszych skuterów wodnych w swojej klasie.

Skutery Sea-Doo to nie tylko świetne osiągi, ale również komfort dla kierowcy i pasażera. Zapewniają optymalną ilość miejsca i wyposażone są w pojemne schowki do załadunku, dlatego doskonale nadają się na krótkie i nieco dłuższe wypady. To najlepszy sposób, aby cieszyć się nieskrępowaną wolnością, prędkością i przyjemnością z dynamicznego pokonywania fal.

Skutery śnieżne Ski-Doo

Ski-Doo to linia skuterów śnieżnych BRP, wyróżniających się doskonałą jakością i wysokimi parametrami. Zaprojektowane są z myślą o wyjątkowych wrażeniach z jazdy po śniegu, ale również bezpieczeństwie i komforcie kierowcy (w przypadku modeli z serii Gran Touring również i pasażera). Skutery Bombardier gwarantują maksymalne osiągi dzięki zaawansowanym, innowacyjnym rozwiązaniom.

Linia Ski-Doo to kilka różnych modele skuterów stworzonych z myślą o jeździe zarówno rekreacyjnej, jak i ekstremalnej. Najważniejsze serie tych skuterów to: Expedition, Freeride, Grand Touring, MXZ, Renegade, Skandic, Summit, Tundra. Wśród poszczególnych modeli przeważają skutery rekreacyjne, zapewniające średnie osiągi i idealnie sprawdzające się zarówno w przypadku osób doświadczonych, jak i początkujących.

 

Dziewięć Włók 33A

83-021 Pruszcz Gdański

Telefon:

58 302 02 25

E-mail:

taurus@taurus.gda.pl

PR:

pr@taurus.gda.pl

GMBGMBGMBKATALOG