Blog

sea-my21-gti-se-170-pac-db-action-5243-rgb

Co oznacza skrót SSV?

SSV jest skrótem pochodzącym od angielskiego zwrotu side-by-side vihicles, oznaczającym dostępne również na polskim rynku niewielkie, lekkie pojazdy przeznaczone do jazdy w specjalnych warunkach, w tym po wymagającym terenie. Grono fanów takich wehikułów systematycznie się powiększa. Czym jeszcze SSV przyciągają uwagę fanów nietuzinkowych propozycji motoryzacyjnych?

SSV: niepozorny wygląd, duże możliwości

Pojazdy SSV można określić jako małe samochody terenowe 4x4 osiągające zawrotne prędkości i zapewniające ekstremalne wrażenia w czasie jazdy. Konstrukcja tych maszyn obejmuje solidną ramę, z opcją pokrycia dachem lub szybami, i wąski rozstaw osi, ich waga zwykle nie przekracza 700 kilogramów – zatem są to raczej lekkie pojazdy. Ich atutem jest również możliwość szybkiego rozpędzania się do dużej prędkości. Jeśli chodzi o silnik pojazdów SSV, dostępne są modele o różnej mocy, nawet 172KM. Dzięki wykorzystaniu dynanicznych silników, sportowemu zawieszeniu oraz napędowi na cztery koła użytkownicy pojazdów SSV mogą cieszyć się świetnymi wrażeniami podczas jazdy. Dodatkowym atutem jest fakt, że można nimi wjechać niemal wszędzie oraz zależnie od indywidualnych potrzeb – dopasować do pojazdu potrzebne akcesoria np. siatki, dachy, szyby, lusterka itp. Pojazdy SSV mają dziś wielu fanów w USA i Kanadzie, często można je zobaczyć na tamtejszych drogach.

Can-Am Maverick – pojazdy SSV dla wymagających

Wybór maszyn marki Can-A to gwarancja niezawodności, bezpiecznej jazdy i możliwości poruszania się nawet po niedostępnych terenach, w tym po mało przyjaznym błocie, koleinach, śniegu czy piasku. To świetny wybór dla osób poszukujących pojazdów SSV do wykorzystania w celach rekreacyjnych, zapewnią też wspaniałą rozrywkę w większym gronie. Z ich najważniejszych atutów warto wymienić m.in. innowacyjne zawieszenie, łatwe prowadzenie pojazdu, wysoki komfort użytkowania, wytrzymałość pozwalającą na długą i do tego intensywną eksploatację maszyny. Pojazdy SSV Maverick to idealni sprzymierzeńcy na krótsze i dłuższe eskapady za miasto.  

Dziewięć Włók 33A

83-021 Pruszcz Gdański

Telefon:

58 302 02 25

E-mail:

taurus@taurus.gda.pl

PR:

pr@taurus.gda.pl

GMBGMBGMBKATALOG