Blog

sea-my21-gti-se-170-pac-db-action-5243-rgb

Estetyka łodzi motorowych. Najciekawsze designy

Posiadanie łodzi motorowej przez wiele osób wciąż traktowane jest jako synonim luksusu. Jednak, mimo iż ceny jachtów nie należą do najniższych, coraz więcej osób marzy o nich, a nawet i decyduje się na zakup własnej jednostki pływającej.

Nowoczesne łodzie motorowe wyróżniają się nie tylko nieszablonową estetyką, ale również są zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić maksimum bezpieczeństwa miłośnikom sportów wodnych. Niektórzy producenci w odpowiedzi na oczekiwania klientów dają im możliwość zaprojektowania własnego modelu łodzi motorowej, który całkowicie spełni ich preferencje estetyczne. Obecny design łodzi motorowych jest na tyle różnorodny, że każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie.

Czym charakteryzują się nowoczesne łodzie motorowe?

Nowoczesne łodzie motorowe produkowane są z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na korozję oraz czynniki zewnętrze. Ich kolorystyka jest uzależniona od preferencji właścicieli, jednakże dziś nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące możliwości uzyskania określonego koloru łodzi. Na wodach pływają zarówno klasyczne białe modele, jak i jachty w kolorze złota, fioletu, czerwieni czy błękitu. Nie brakuje również takich, które wyróżniają bogate wzory. Cechą charakterystyczną łodzi motorowych jest to, iż każda z nich gwarantuje odpowiednio dużą przestrzeń użytkową np. na rufie, na której można swobodnie zażywać kąpieli słonecznych i relaksować się w gronie bliskich. Niektóre modele zapewniają również wiele miejsca w kokpicie, co można wykorzystać np. do przewożenia motorówki.

Pokład nowoczesnych łodzi motorowych wyposażony jest w wygodne, zwykle skórzane siedziska, które zapewniają komfort podczas rejsu. Ich układ zaprojektowany jest w taki sposób, by gwarantował jak najwięcej miejsca. Dodatkową zaletą łodzi motorowych jest korzystanie z nowoczesnych technologii i elektronicznych dodatków, które są jednocześnie elementem designu, ale również praktycznym rozwiązaniem przemawiającym za wygodą uczestników kursu. Przykładowo łodzie marki Scarab wykorzystują najnowocześniejsze systemy podłogowe odprowadzające wodę. Wśród innych udogodnień wymienić można też urządzenia wspomagające nawigację i sterowanie oraz stabilizatory redukujące kołysanie na wodzie.

Za estetyką nowoczesnych łodzi motorowych przemawia też dbałość o każdy detal. Producenci poświęcają wiele uwagi nawet najmniejszym elementom, tak, by pasowały do stylu łodzi. Tym samym znaleźć można łodzie motorowe o sportowym charakterze oraz takie, których rozmiar i luksusowy wygląd świadczy o statusie właścicieli. Dużym atutem jest także oświetlenie łodzi, które zapewnia odpowiedni klimat podczas rejsu. Praktycznie rozmieszczone reflektory czy zmieniające kolory LED-y umieszczone wzdłuż pokładu i pomiędzy siedziskami w zależności od nastroju uczestników kursu tworzą przytulną lub imprezową atmosferę.

Dziewięć Włók 33A

83-021 Pruszcz Gdański

Telefon:

58 302 02 25

E-mail:

taurus@taurus.gda.pl

PR:

pr@taurus.gda.pl

GMBGMBGMBKATALOG