Blog

sea-my21-gti-se-170-pac-db-action-5243-rgb

Na jakie marki klasycznych silników zaburtowych warto zwrócić uwagę?

Właściciele łodzi szukający nowego silnika zaburtowego, często zastanawiają się, którym markom warto zaufać. Poniżej przedstawiamy firmy, które naszym zdaniem mają obecnie najlepszą ofertę.

  1. Yanmar

Yanmar to jedna z najbardziej znanych marek w marynistycznym świecie. Firma oferuje swoje produkty praktycznie na całym świecie, dostarczając silniki zarówno dla mniejszych łodzi, jak i dużych jachtów. Yanmar słynie z wysokiej jakości swoich produktów, a silniki tej firmy oferują wysoką moc. Obecnie producent skupia się nie tylko na nieustannym poprawianiu ich osiągów, ale też ich ekologicznej pracy.

  1. Selva

Selva to włoski producent silników zaburtowych opierający się na podzespołach Yamaha. Marka dostarcza zarówno modele o mniejszej mocy, wykorzystywane np. w pontonach i łodziach wędkarskich, jak i takie o mocy powyżej 100 KM. Silniki Selva często wygrywają prestiżowe nagrody na wystawach i targach marynistycznych. Firma działa od 1945 roku, a jej produkty można spotkać w portach całego świata.

  1. Yamaha

Jeśli interesuje Cię silnik zaburtowy do łodzi lub szukasz nowego motoru do skutera wodnego, zdecydowanie zapoznaj się z ofertą Yamaha. Tej marki chyba nikomu nie trzeba przedstawiać – nawet osobom niemającym z marynistyką nic wspólnego. Produkty Yamaha polecamy z czystym sercem każdemu. Doskonałą jakość prezentują jednakowo małe „elektryki”, silniki przenośne, uniwersalne, te o średniej mocy oraz oczywiście – silniki premium, o mocy nawet 425 KM.

  1. Flover

 

Marka Flover zdobyła nasze serca dzięki swoim silnikom elektrycznym. Są lekkie, wydajne i doskonale wykonane. Szczególnie upodobały sobie je osoby lubiące relaks na akwenach ze strefą ciszy oraz wędkarze łowiący na trolling. Flover oferuje modele zarówno słodko- jak i słonowodne.

 

Dziewięć Włók 33A

83-021 Pruszcz Gdański

Telefon:

58 302 02 25

E-mail:

taurus@taurus.gda.pl

PR:

pr@taurus.gda.pl

GMBGMBGMBKATALOG