Blog

sea-my21-gti-se-170-pac-db-action-5243-rgb

Zima bez ograniczeń ze skuterami śnieżnymi

Ferie zimowe, święta, urlop wypoczynkowy czy weekend we dwoje to tylko jedne z licznych okazji nadarzających się zimową porą, które zachęcają do poszukiwania aktywnych, kreatywnych sposobów spędzenia wolnego czasu. Możliwości jest wiele: zaprzęgi, kulig, narty, snowboard oraz cieszące się ogromną popularnością skutery śnieżne.

Dla kogo są skutery śnieżne?

Amatorzy zimowych szaleństw będą bardzo zadowoleni jeśli skierują swoją uwagę w kierunku skuterów śnieżnych. Dają one użytkownikom możliwości, o jakich mogą tylko pomarzyć zwolennicy nart czy desek snowboardowych. Można nawet śmiało zaryzykować twierdzenie, że skutery śnieżne pozwalają na pokonanie niemal wszelkich ograniczeń. Sprostają największym zaspom i nierównościom terenu, pozwolą na pokonanie dużych odległości i dostosowania prędkości jazdy do naszych potrzeb. Z ich wyboru będą zadowoleni przede wszystkim te osoby, które lubią aktywnie spędzać czas i nie lubią się nudzić. Można wykorzystać je jako środek transportu w terenach trudno dostępnych dla samochodów. Mogą być także znakomitą alternatywą dla kuligów, ponieważ z ich pomocą można zabrać rodzinę lub przyjaciół na zwiedzanie okolic w trakcie zimowego wypoczynku. Jest to powód, z powodu którego jeśli tylko nadarzy się okazja wynajmu skutera śnieżnego w ośrodku, warto spróbować swoich sił i udać w teren.

Z czego wynika popularność skuterów śnieżnych?

Skutery śnieżne, podobnie jak skutery wodne są tak niezawodne, ponieważ posiadają wysokiej klasy silniki elektryczne o wysokiej mocy. Odpowiednio serwisowane będą z powodzeniem służyły użytkownikom długie lata podczas zimowych szaleństw. Najnowsze modele silników do skuterów to ekologiczne rozwiązania pozwalające na cichą pracę oraz ekonomiczne zużycie paliwa. Nie wydzielają szkodliwych oparów, dzięki czemu nie zatruwają środowiska i pozwalają cieszyć się świeżym powietrzem podczas szusowania po górskich zboczach. Najczęściej polecanymi do skuterów śnieżnych są wysokiej klasy silniki producentów Yanmar i Selva.

Dziewięć Włók 33A

83-021 Pruszcz Gdański

Telefon:

58 302 02 25

E-mail:

taurus@taurus.gda.pl

PR:

pr@taurus.gda.pl

GMBGMBGMBKATALOG